כתבות ומאמרים

בית/כתבות ומאמרים/

תאורת פנים – גופי תאורה לד

תאורת פנים – גופי תאורה לד יש המתבוננים אל תאורת הפנים כאל פריט פונקציונלי בלבד, שמטרתו המוצהרת ואולי אפילו היחידה היא להאיר את המבנה. תפיסה זו רחוקה מלהיות מדויקת, כאשר כיום ידוע כי התאורה עצמה יכולה להיות פריט עיצובי מהשורה הראשונה.

תאורת חוץ

תאורת חוץ במהלך השנים, הבינו יותר ויותר ישראלים את החשיבות שבבחירה נכונה של פתרונות תאורה לבית שלהם. בד בבד עם כך, גברה הידיעה לפיה תאורת החוץ צריכה לקבל תשומת לב משמעותית לא פחות, ולו מכיוון שיש לה את מלוא הפוטנציאל לשפר את מראה החצר או המרפסת.

נורות ופסי לד

נורות ופסי לד לא צריך להיות מומחים לתאורה כדי להבין כי הטרנד המשמעותי ביותר בתחום, כבר שנים, הוא השימוש בתאורת לד.

נורות לד

ניתן למצוא היום תחליפי לד רבים לנורות קיימות. למשל תחליף לנורת לד PL, תחליף נורות הברגה לד, תחליף נורות ספוט לד.

תחליפי נורות לד LED

נורות לד – ניתן למצוא היום תחליפי לד רבים לנורות קיימות. למשל תחליך לנורת לד PL, תחליך נורות הברגה לד, תחליף נורות ספוט לד.

תאורת לד LED

LED הינה דיודה פולטת אור Light Emitting Diode. הדיודה היא התקן מוליך למחצה אשר פולט פוטונים היוצרים אור, הלד (LED) הראשון יוצר ב 1962, ושימש לראשונה לנורות בקרה וציוד מעבדתי (צגים דיגטלים), לאחר מכן כבר יכולנו למצוא את הלד (LED) במחשבונים, טלפונים, טלויזיות, שעונים ועוד. עקב ההתקדמות והשיפור בתאורת הלד (LED) כיום ניתן להחליף כל נורה או גוף תאורה בנורות ובגופי לד (LED).

ספוט לד LED

לתאורה ספוט יש שימושים שונים, ספוטים לתאורה ביתית, ספוטים לגינה, ספוטים להארת חפצים מסויימים.

נורות לד (LED) הברגה

כיום נורות ההברגה הן עדיין הנורות השימושיות ביותר, עד לא מזמן רובנו השתמשנו בנורות ליבון 75W-100W בתחילת שנת 2012 נורות ה 100W הוצאו מחוץ למדפים עקב הצריכה החשמלית הגבוהה, תחליף לנורת הברגה בלד (LED) יספק לנו אור דומה מאוד אך בצריכה נמוכה בהרבה