1. האם תאורת לד יכולה להחליף תאורה ביתית?
 
כיום תאורת לד מהווה תחליף מעולה לתאורה ביתית. ניתן למצוא תחליף לרוב הנורות הסטנדרטיות הקיימות היום וברוב המקרים אין צורך לבצע שינוי חשמלי כלשהו.
דוגמא לתחליפי לד תוכלו למצוא בספוטים לד ונורות הברגה לד.
בנוסף קיימים גם גופי תאורה שקועי תקרה לד עם קוטר חור סטנדרטי 5" 6" 8"לגבי עוצמת התאורה, כיום יש תחליפים אשר יתנו מענה לכל עוצמת הארה קיימת.
 
 
2. האם אורך החיים הוא באמת ארוך כפי שמצויין?
 
אחד היתרונות הבולטים של תאורת לד היא אורך חייה הארוכים. מנתוני יצרני הלד אורך חיים נע בין 35,000-100,000 שעות, הטווח הוא גדול וזאת מסיבה אחת, טמפרטורה. תאורת הלד אשר נמצאת בטמפרטורת החדר אכן תגיע לאורך חיים של 50,000 שעות, וזאת כמעט ללא קשר לסוג הלד או ליצרן.
כאשר תאורת הלד תותקן מחוץ לבית, והחום יהיה גבוה יותר, אורך חיי הלד ייקטן.
לעומת זאת פעולת הלד במקומות קרירים תגדיל את אורך החיים שלו משמעותית ואכן יוכל להגיע ל 100,000 שעות. מזאת ניתן לראות כי אורך חיי הלד הוא פונקיצה ישירה של הטמפרטורה בה הוא נמצא.בנוסף, ניתן לערוך השוואה בין שאר הנורות הקיימות היום, כפי שניתן לראות בטבלה הבאה:
 

מקור האור

טווח שעות עבודה
(לפי נתוני יצרן)

ליבון

750-2000

הלוגן

3000-4000

CFL

8000-10000

מטל הלייד

7500-20000

ניאון

20000-30000

LED

35000-100000

 

 

3. מה הוא זמן החזר ההשקעה?

לחישוב החזר השקעה לחץ כאן

4. האם קיימים גוונים של אור שתואמים לנורות הלוגן או ליבון?

היתרון בתאורת לד הוא שניתן להגיע כמעט לכל גוון רצוי. התאורה בלד נמדדת ביחידות Kelvin, שזוהי בעצם טמפרטורת האור והיא מעידה על גוון האור, לכן יהיה ניתן למצוא גוון מתאים לכל סוג נורה. אנו מציעים 4 גוונים שונים של לבן, להלן הטמפרטורות צבע אור הסטנדרטיות שלהן יש מקבילה בלד:

מקור האור

טווח טמפרטורת אור ביחידותKelvin

שם מקביל

ליבון

2800-3000K

לבן חם (צהוב)

הלוגן

3000-3200K

לבן חם

אור ירח

4000-4200K

לבן טבעי

אור יום

5500-6000K

לבן קר

5. האם ניתן לקבל ייעוץ?

 
חברת לומינה לד מתמחה בתאורת לד ותשמח לייעץ לכל לקוח (פרטי/עסקי).ניתן להגיע אלינו עם שרטוטים מקצועיים ולקבל ייעוץ במקום.מגוון הנושאים שניתן לקבל עליהם ייעוץ הוא רחב, להלן כמה מהם:- ייעוץ לגבי עוצמת הארה מספקת.- ייעוץ לבחירת זווית הארה מתאימה.- ייעוץ לעיצוב התאורה בבית או במשרד.- אפשרות לייעוץ בבית הלקוח.- ייעוץ לגבי צפיפות הנורות וגופי התאורה ביחס לשטח החלל.- ייעוץ לתאורה נסתרת.
נשמח לייעץ גם בכל נושא אחר הקשור לתאורת לד
 
 
6. האם ניתן להחליף נורה שנמצאה לא מתאימה?
 
לחברת לומינה לד אין כוונה שכספו של הלקוח יתבזבז ולכן תשמח להחליף נורה שנמצאה לא מתאימה לנורה אחרת. יש לבצע את ההחלפה עד 14 ימים מיום הרכישה.לגבי החזרת המוצר חברת לומינה לד תפעל כפי שקבוע בחוק.
 
7. האם ישנם תחליפים לנורות קיימות?
 
כיום יש תחליפי לד לרוב הנורות הסטנדרטיות הקיימות, להלן כמה מהן:- תחליף לד לנורת ליבון- תחליף לד לספוט הלוגן- תחליף לד לנורת EL/PL- תחליף לד לנורות לילה- ועוד
 
8. מה צריך לדעת לפני שקונים תאורת לד?
 
לפני רכישת נורות לד כדאי לדעת:- את סוג חיבור של הנורה הקיימת- את עוצמת הנורה הקיימת בוואטים (W-watt)- מה מתח העבודה של הנורה הקיימת- האם יש שנאים, האם השנאים אלקטרונים (קלים יותר) או מכניים (כבדים יותר)- האם יש הגבלה של גובה או נפח, עדיף לקחת מידות- בגופי תאורה שקועים לתקרת גבס יש לדעת את הגובה בין התקרה לתקרת הגבס- בגופי תאורה שקועי תקרה לד יש לדעת את הגובה בין הרצפה לתקרה גם אם יש נתונים שחסרים אנו נייעץ ונכוון על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.
 
9. האם ניתן להגיע ולקנות במקום מאולם התצוגה?
 
אכן כן, אולם התצוגה המתקדם שלנו מציג מגוון רחב של נורות לד וגופי תאורה לד.ניתן להגיע אלינו ולהתרשם מצורת, גודל ועוצמת הנורות. ניתן למצוא אצלנו מלאי זמין, כך שניתן לבחור מוצרים ולרכוש.
 
10. האם יש מלאי זמין?
 
החברה שומרת על מלאי זמין ומעודכן של כל מוצריה, יחד עם זאת יכול להיות מצב שיש חוסר ממוצר זה או אחר, במידה ומוצר לא יהיה במלאי יהיה ניתן להזמינו, זמן האספקה יהיה בין 7-14 ימי עבודה
 
11. האם ניתן לבצע משלוח ומהם זמני האספקה?
 
ניתן לבצע משלוח באמצעות דואר רשום או דואר שליחים.
בהזמנה מהאתר על ידי משלוח דואר רשום זמן האספקה יהיה עד 7 ימי עסקים בהזמנה מהאתר על ידי משלוח דואר שליחים זמן האספקה יהיה עד 2 ימי עסקים
 
12. האם ניתן לקבל פסי לד לפי מידה?
 
מכיוון שחברת לומינה לד היא חברה ייצרנית ויש ברשותה מעבדה מתקדמת ניתן לבצע התאמה לפי מידות לכל סוגי הפסי לד.במידה ולא יודעים בדיוק את המידות ניתן להגיע אלינו גם עם שרטוטים מהאדריכל ונוכל לייעץ במקום.
 
13. האם יש הנחה לכמויות גדולות?
 
תנתן הנחה לכמויות גדולות, להצעת מחיר נא לשלוח מייל ל info@lumina-led.com עם דגם הפריט והכמות הרצויה. ניתן גם להגיע אלינו או להתקשר.
 
14. כיצד ניתן לקבל עוד מידע לגבי תאורת לד?
 
ניתן לקבל מידע על תאורת לד בדרכים שונות:
– לשלוח מייל לכתובת info@lumina-led.com
– להגיע אלינו לאולם התצוגה
– להתקשר אלינו לטלפון 09-7739903
– לשלוח לנו פקס ל 09-7739906
נשמח לעזור